Připravili jse pro Vás následující paletu možností úhrady Vaší objednávky:

PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM NA ÚČET

Základní možnost úhrady Vaší objednávky. 
Pro platbu z České republiky využívejte náš účet č. 2701155856/2010 vedený u společnosti Fio banka a.s. Jako variabilní symbol používejte číslo Vaší objednávky. Platby jsou připisovány zpravidla následující pracovní den ráno po provedení Vaší platby. Tentýž den jsme schopni Vaši objednávku vyexpedovat a předat přepravci.

Pro platbu ze Slovenska využívejte náš účet vedený v Eur u slovenské pobočky FIO Bank a.s. č. 2400515176/8330 Platba je prováděna v režimu běžného tuzemského bankovního styku. Platby jsou připisovány zpravidla následující pracovní den odpoledne po provedení Vaší platby. Tentýž den jsme schopni Vaši objednávku vyexpedovat a předat kurýrní službě IN TIME, doprava prostřednictvím Slovenské pošty je realizována následující den ráno.
 

Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do deseti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.

 


RYCHLÉ ON LINE PLATBY

Pro on - line platby využíváme zabezpečený platební systém GO-PAY.

 

 

 

GoPay je český internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí veškeré platební metody v rámci jednotného uživatelského prostředí s optimalizovanými kroky pro snadné a rychlé provedení platby. Každý zákazník může realizované platby kontrolovat ve vlastním GoPay účtu, kde jsou jednotlivé platby zaevidovány.
Platební systém GoPay je licencován a regulován Českou národní bankou jako instituce elektronických peněz a spadá pod nejvyšší dohled Ministerstva financí ČR. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí. Více informací naleznete zde www.gopay.cz.

JAK PLATIT S GOPAY?

1. Vyberte si zboží/službu

  • V internetovém obchodu s akceptací GoPay platby naplňte košík.

2. Potvrďte objednávku

  • Vyplňte osobní údaje a potvrďte objednávku.

3. Proveďte přihlášení

  • Otevře se okno platební brány GoPay, kde proveďte přihlášení zadáním emailové adresy nebo čísla mobilního telefonu, na které obdržíte potvrzení o realizované platbě.

4. Zvolte platební metodu

  • Vyberte preferovanou platební metodu nebo realizujte platbu ze zůstatku GoPay účtu.

5. Potvrďte platbu

  • Postupujte dle instrukcí zvolené platební metody. Po provedení platby dojde k přesměrování zpět na stránky internetového obchodu.

Platba je okamžitě automaticky načtena a zboží expedujeme ihned.

JAK PLATIT KARTOU:

Pro platbu kartou po přesměrování na platební systém GO PAY prosím vyplňte číslo Vaší karty, datum platnosti a CSC kód (poslední trojčíslí uvedené na rubu karty). Následně potvrdíte transakci a poté je nutné stisknout tlačítko pro návrat k prodejci a na našem eshopu Vám bude potvrzeno dokončení objednávky. 


HOTOVOSTNÍ PLATBA PŘI DORUČENÍ ZBOŽÍ - DOBÍRKA

Zboží zasíláme na dobírku, kdy úhradu provedete při doručení zboží kurýrovi popřípadě na pobočkách Zásilkovny nebo DPD Pickup.

 

 

Provozovatel webu, Mgr. Martina Nouzáková, se sídlem Štramberská 824/12, Ostrava - Vítkovice, 703 00, IČ: 62261126, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.